1.    
  2.     Готуємося до весілля заздалегідь

Готуємося до весілля заздалегідь

20.08.2017

Отже, ви нарешті визначилися з днем весілля. Звичайно, без весільних клопотів і метушні не обійтися. І у великому списку завдань десь між купівлею весільної сукні та оформленням весільного букета значаться пункти «оформлення весільної зачіски» і «весільний макіяж». Що ж варто робити молодій нареченій з вирішенням цих непростих завдань. Спробуємо розібрати основні моменти.

Весільна зачіска

По-перше, поговоримо про вибір зачіски до весілля. Варто зауважити, що якщо ви планували коротко підстригтися, то не варто цього робити перед самим весіллям, почекати з таким рішенням, адже чим довше волосся, тим більше можливостей буде у стиліст та під час створення вашого образу. Так і з фарбуванням волосся теж не варто експериментувати радикально. Якщо ви фарбуєте волосся постійно, то, безумовно, освіжити колір варто, а от з блондинки перетворюватися в брюнетку за день до свята, мабуть, не саме вдале рішення.

В інші моменти життя невідповідний вам колір волосся або невдала фарбування пройдуть не так болісно, а ось зіпсована весілля — це куди серйозніше.

Хоч стиліст і не є ключовою фігурою у весільному процесі, але, тим не менш, відкладати його пошук на останній день перед торжеством не варто. Оптимальним буде   зв’язатися з ним за 2-3 тижні до весілля, коли вже буде вирішено питання з фасоном сукні і можна уявити повноцінний образ майбутньої нареченої. До речі, вибір сукні теж можна довірити стилісту, на те він і є фахівцем у таких хвилюючих моментах.

Якщо все-таки фарбувати і стригти волосся доведеться через створення певного образу або просто сильного бажання щось змінити, то робити це краще за тиждень до призначеного дня, але не пізніше цього строку.

Є ще невеликий рада — голову слід мити напередодні весілля, а не з ранку в день торжества. Так стіл исту буде легше працювати з волоссям, вони стануть більш податливі, і не будуть розсипатися в руках майстра.

Макіяж

Безсумнівно, що засмагла шкіра в поєднанні з класичним білим платтям — це дуже красиво і ефектно. Тим більше, правильна засмага здатний «сховати» мішки під очима, синюшність шкіри навколо очей та інші дрібні недоліки. І все ж про засмагу варто подбати завчасно, як мінімум, протягом місяця, поступово створюючи красивий відтінок шкіри. А ось якщо до весілля залишилося менше тижня, то зовсім не розсудливо буде бігати по соляріїв в надії моментально і красиво засмагнути, по-перше, це шкідливо, по-друге, використовувати автозагар, повірте, він набагато красивіше, ніж червоні запалені і лущиться шкіра.

Вирішили зробити чистку обличчя — будь ласка, тільки після чистки, шкіра протягом 2-3 днів, а іноді і більше, відновлюється і регенерується, що супроводжується роздратуванням і виступом червоних плям. Весілля буде безнадійно зіпсована, якщо наречена не буде задоволена своїм виглядом, так що якщо ви не впевнені в ефективності та наслідки будь-якої процедури, то не варто діяти за принципом « на авось».

Для впевненості, що все буде так, як ви бажаєте, зробіть репетиційний макіяж за два тижні, порадьтеся зі стилістом, крім того, можна «відрепетирувати» і зачіску.

В ув’язненні поговоримо про такому процесі, як нарощування вій. На весіллі наречена повинна бути королевою, тому багато дівчат бажають нарощувати вії перед торжеством. Такі вії будуть виглядати набагато природніше і привабливіше накладних.

У чому ж плюси нарощених вій? В першу чергу з ними не треба щодня користуватися тушшю, а в кінці дня змивати її. Різноманітність вибору дозволить вам підібрати образ на будь-який випадок, на такий урочистий свято, як весілля, можна зробити вії незвичайного кольору, а на фото сесію після урочистості додати навіть стрази. Так, так, нічого неможливо сьогодні немає.

У висновку варто відзначити, що такі вії стійкі до дії факторів навколишнього середовища, тому вони «не бояться» ні снігу, ні дощу.

В день весілля

Гарненько виспіться перед торжеством, крім того, врахуйте, щоб до 9 ранку бути в Рагсі або церкви для вінчання, збиратися потрібно як мінімум години за два — три до початку торжества Ну і не забудьте взяти з собою косметичку, в яку потрібно буде покласти в першу чергу пудру, олівець для губ і губну помаду.

Написати коментар