1.    
  2.     Нові тенденції в області весільних зачісок

Нові тенденції в області весільних зачісок

26.08.2017

Звичайно ні одна весільна зачіска не обходиться без відповідних прикрас. Звичайно, класичні зачіски завжди будуть популярні, але мода диктує свої правила, і варто прислухатися до сучасних тенденцій. В даний час весільна зачіска-це не тільки локони і блискітки.

Фата — символ традиційності

Традиційна зачіска прикрашається фатою, яка також є символом весілля. Якщо раніше вона була обов’язковою частиною наряду, то сьогодні розвивається тенденція відмови від її використання. Форма і довжина не нормується у сучасною модою, все залежить від уподобань нареченої та фантазії дизайнера. Наречена без фати стала масовим явищем.

Часто фату не використовують, тому що є безліч інших аксесуарів для прикраси самої головне зачіски в житті. Такий вибір просто величезний. Ви можете вплести у волосся різноманітні стрічки, віночки, нитки. Квіткові вінки виглядають дуже жіночно і природно.

Вплетення

Красиво виглядають вплетені квіти, як штучні, так і живі. Справжні квіти можна обробити спеціальним складом, і вони не буду в’янути протягом усього торжества. Зовсім необов’язково використовувати тільки білі квіти. Зараз актуальні червоні, рожеві, блакитні, кремові відтінки. Причому, це можуть бути вишукані квіти, але останнім часом мода тяжіє до простоти, тому оптимально вплітати лілії, ромашки, тюльпани.

Квітка апельсинового дерева є символом долі, тому його використання дуже привабливо.

Головне, щоб вони гармоніювали з образом нареченої. Не варто думати, що штучні квіти це несмак. Деякі екземпляри виконані настільки філігранно, що їх складно відрізнити від справжніх. Сьогодні модно додавати до квітів стрази, перли, срібні нитки і кольорові стрічки. Таким чином, ми отримуємо іскристий водоспад з квітів декору і шпильок. Така наречена виглядає як справжня королева.

Стрічки, шпильки, гребінці — модні аксесуари

Ще одна тенденція весільної зачіски — використання замість фати стрічок з органзи. Її можна прикрасити вишивкою, стразами, лазерної прорезкой і перфоруванням. Ця тканина може бути блискучою, так і матовою. Сучасні зачіски закріплюють різними шпильками, шпильками і гребенями, які можна підібрати під стиль сукні або букета нареченої. Саме ставка на аксесуари, а не на форми зачісок зараз актуально, і фахівці прогнозують, що так буде ще тривалий час.

Залишаються популярними зачіски з діадемами. Використовуючи цей аксесуар, наречена стає схожа на прекрасну принцесу, яка виходить заміж за свого принца. Також ці прикраси надягали на голови богів Давньої Греції. У нашому випадку наречена є головною богинею. Діадеми чудово виглядають на довгому волоссі.

Головне правило — не перебрати

Сьогодні дуже багато весіль проводиться або в домашній обстановці або на природі. Тому для такого свята не варто занадто захоплюватися різними шпильками і декоративними елементами. В даній обстановці вони буду виглядати химерно або навіть безглуздо. Також і складні форми зачісок тут будуть недоречні. Якщо ваше весілля буде проходити в розкішному ресторані, то тоді варто задуматися про таких розкішних прикрасах, щоб відповідати цій обстановці. Але дуже важливо не переборщити з елементами прикраси.

Все більше проявляється тенденція, в якій вітається простота і стиль без зайвих замысловатостей і великих локонів. У зачісці — волосок вкладається до волоска, а такі зачіски трохи важкуваті. Легкість волосся не в моді. Дуже стильно виглядають зачіски, що носили Грета Гарбо і Вів’єн Лі.

Актуально завершувати зачіску круглою шапочкою. Вона привертає увагу і виглядає дуже оригінально. Сьогодні цей аксесуар став звичним явищем, а ще деякий час тому його використання вважалося сміливим. Фата у такій зачісці не використовується. Її можна дуже вдало замінити водоспадом з білих квітів.

Написати коментар