1.    
  2.     Весільна зачіска 2017

Весільна зачіска 2017

14.09.2017

Весілля — хвилюючий і довгоочікуваний день в житті кожен дівчини. Будь-яка наречена хоче бути чарівною і оригінальною в такий день. Все: і плаття, і зачіска, і аксесуари, і взуття, і макіяж повинні підкреслювати красу і жіночність нареченої. Звичайно, тенденції весільної моди щорічно зазнають різні зміни. Так і в новому сезоні 2011 передбачаються невеликі зміни в стилі весільних зачісок. Весільна зачіска — це не просто доповнення до образу нареченої, це завжди цілий витвір мистецтва стилістики.

Актуальність минулих років

У новому році актуальними залишаться зачіски з завивкою локонів, які можуть бути як класичними, так і з ефектом мокрих пасм. Квіти в волоссі, такі як лілії, орхідеї, білі троянди, знову в моді, вони виглядають романтично і дуже елегантно. Крім того новий модний сезон передбачає використання парфуму для волосся. Лаванда і цитрусові   це інгредієнти лікувальних процедур для волосся, які володіють натуральним запахом і дуже прості в застосуванні. Дуже модним стане в новому сезоні весільна зачіска   вузол, вона виглядає дуже елегантно зараз і у всі часи. Як і багато століть тому в модну тенденцію повернулися шиньйони.

Кучері і хвилі

Кучеряве волосся дуже проблематично привести в порядок і укласти «волосок до волоска», але майстер, що знає свою справу, може і повинен порадити варіант, який підходить для такого випадку, а цих варіантів насправді безліч.

До розкішних хвилястим пасмам можуть прагне і власниці прямого волосся, тому залишається поширений варіант весільної зачіски з хвилями спадає на плечі, головне при цьому   хвилі робити максимально схожими один на одного, щоб створився ефект безперервної гладі. Таку зачіску можна прикрасити квітами, фатою або діадемою. Хвилясті локони можна зібрати в пучок і надати йому форму елегантного квітки, прикрасивши зачіску намистинами, стразами і шпильками.

Довгі і високі зачіски

Нареченій, що володіє довгими прямим волоссям, пощастило — адже в новому сезоні, як і раніше, вибір дуже великий і не варто обмежувати себе у фантазії. Важливо лише врахувати, що громіздкі прикраси і складні конструкції аксесуарів вийшли з моди, так як вони утяжеляли зачіску і відволікали від основного образу, так що краще не перестаратися з їх використання, а обмежиться непомітними шпильками. Наречена бажає високу зачіску? Не біда. Класикою весільних зачісок вже став пучок, зібраний ззаду на верхівці з випадаючими прядками волосся і вплетеними прикрасами. Щоб надати такій зачісці блиск і гладкість досить розгладити волосся щипцями.

Юності додасть зачісці нова тенденція в цьому сезоні   різні варіації плетіння волосся, для створення повного образу в зачіску можна додати живі квіти.

На волосся середньої довжини, тобто за плечі чи трохи нижче від них, можна підібрати зачіску з використанням локонів, трохи підняті зачіски або укладання з зачесом всіх волосся назад, які доповнюються різноманітними стрічками, стразами, камінням, шпильками, квітами і намистинками, так само в хід можуть йти і діадема, і фата. Новий сезон передбачає створення і багаторівневих зачісок, при цьому волосся накручують на бігуді, щоб додати їм обсяг, із задньої частини голови волосся підбираються догори, а в скроневій — гладко випрямляються.

Ви не володієте шикарною «копицею» волосся — це не проблема. Новий сезон передбачає використання у весільній зачісці штучних локонів, головне правильно підібрати їх відтінок. Такі локони нададуть необхідний обсяг вашої весільної зачіски.

Модні тенденції для кожної

Модних тенденцій може бути дуже багато, але серед усіх потрібно знайти саме той образ, який буде підходити Вам більше всього. Актуальність і доцільність — ось визначальні фактори у виборі весільної зачіски. Не варто кидатися на красиву стильну зачіску, як тільки вона Вам сподобалася, досвідчений майстер має враховувати і структуру волосся, і їх стан і довжину, і типаж вашого обличчя. Правильно підібрана зачіска повинна красти недоліки і підкреслювати красу нареченої.

Дівчатам, з зростанням вище середнього, краще робити зачіски з спадаючими хвилями волосся або локонами, і категорично протипоказані пишні, начесане зачіски, які візуально ще більше збільшать зростання. Круглолицим нареченим підійдуть зачіски з великих красиво завитих і укладених локонів або зачіски з косим проділом. Обсяг біля коріння так само візуально витягне овал обличчя. Дівчатам з трикутним типом обличчя краще вибрати весільну зачіску із чубчиком зачесанной набік або асиметрично підстриженою. Прямокутне обличчя можна округлити, зробивши зачіску з об’ємом з боків.

Безліч локонів і завитків, спадаючих на щоки, стрічки та квіти вплетені у них, дозволяють скрасити форму носа або його великі розміри. Коси, колоски та інші переплетення волосся так само дуже актуальні в модному весільному сезоні 2017 року.

Написати коментар