1.    
  2.     Весільний макіяж. Коректуємо недоліки особи

Весільний макіяж. Коректуємо недоліки особи

15.09.2017

День вашого весілля… Напевно ви уявляли його в найдрібніших деталях, напевно, у цих мріях ви були чарівні, а ваш наречений пишався і захоплювався вами. В день весілля кожен ваш крок буде відображений, а тому важливо виглядати чудово на протязі всього дня. Макіяж в день весілля — дуже делікатне питання. Щоб виглядати прекрасною і неповторною, його потрібно довести до досконалості, але при цьому важливо не перестаратися — макіяж повинен виглядати натурально, а ваше обличчя — пізнавано.

Використання косметики

Косметичні засоби наносяться в певній послідовності. Першим, для захисту шкіри особи, наноситься денний крем. Необхідно дати йому вбратися, а надлишки промакнуть серветкою. Потім, починаючи від центру особи, по масажних лініях наносимо тональний крем. Зверніть увагу на зону лінії росту волосся, область близько вух і в районі підборіддя   там не повинно залишитися білих смуг. Рідкі тональні основи чудово підійдуть для жирної або в’янучої шкіри, а тональна пудра або тональний крем-пудра — для запаленої шкіри з грубими порами. Тональник на шкірі повинен виглядати природно і надавати шкірі матовий відтінок, роблячи еегладкой і рівною.

Поверх тонального крему наноситься пудра. При виборі пудри обов’язково враховуйте відтінок шкіри, а також колір тональної основи. Порошкоподібна суміш підходить до будь-тональної основі і наноситься за допомогою великої круглої щітки зверху вниз. Компактну пудру наносять за допомогою плоскої косметичної губки, втираючи її в шкіру легкими колоподібними рухами.

Зрозуміло, не обійтися і без рум’ян. Рум’яна потрібно підбирати до природного кольору волосся і шкіри. При використанні тонального крему краще всього зупинити свій вибір на крем-рум’яна, оскільки вони чудово поєднуються з основою і довго тримаються. Щоб рум’яна у вигляді крему або пінки лягли рівно, нанесіть спочатку кілька маленьких точок, а потім швидко і акуратно розітріть пальцями. Сухі рум’яна наносяться плоскими або круглими пензликами великого розміру. Наносьте рум’яна в кілька прийомів і невеликими порціями.

Хитрощі макіяжу

Крім загальних рекомендацій щодо нанесення косметичних засобів, існують і певні хитрощі, що допомагають скоректувати ті чи інші особливості особи. Наприклад, щоб візуально звузити кругле обличчя, нанесемна щоки пудру більш темного кольору, а рум’яна — у вигляді трикутника на вилиці. Для того, щоб пом’якшити кути квадратної форми обличчя, тонуємо темною пудрою розгорнуті кути нижньої щелепи, а темні рум’яна наносимо на вилиці у вигляді трикутників, витягнутих у бік скронь. Володарки трикутної форми особи можуть зрівноважити його верхню частину, завдавши на скроні, вилиці і гостру частину підборіддя темну пудру, а рум’яна — у вигляді ромба на передню поверхню щік. Для корекції трапецієподібного особи, щоб візуально уменьшитьобъем нижній частині, нанесемтемную пудру на бічні частини нижньої щелепи, а рум’яна — на вилиці у вигляді прямокутника, растушеванногок скронь. Затемнення нижньої частини підборіддя і верхньої частини лоба в поєднанні з горизонтальним нанесенням рум’ян на середину щік дозволить скорегувати видовжене обличчя, а, затемнивши виступаючі частини ромбовидного особи, і нанесіть рум’яна на передню частину щік, уникаючи області вилиць, можна домогтися приголомшливого ефекту.

Виділяємо очі

Зверніть особливу увагу на макіяж очей. Для нього вам знадобляться тіні, лайнер (олівець для очей) і туш для вій. Перед нанесенням тіней повіки потрібно злегка припудрити. Тіні необхідно наносити від середини століття, поступово підсилюючи інтенсивність до зовнішнього кута ока. Залишки розтушовуються на внутрішню половину століття. Світлі тіні наносяться раніше темних, матові ж раніше блискучих. Темними тінями поглибимо складку, розташовану вище рухомого століття, а самі темні нанесемо на війковий край і зовнішній кут ока.

Якщо ви хочете підкреслити очі, зробити їх більше і виразніше, проведіть по нижньому століттю тонкою кистю, з використанням тіней коричневих або золотистих тонів. Під бровою за її вигину проведіть лінію світлим косметичним олівцем, розтушуйте кінчиком пальця, а вздовж верхнього краю вій олівцем або рідким лайнером проведіть тонку безперервну лінію від внутрішнього до зовнішнього краю ока. Шкіру на верхньому столітті можна натягнути двома пальцями, а щоб впоратися з промальовуванням зовнішнього куточка — злегка потягнути вгору. Штрих повинен повторювати форму ока, але при правильному застосуванні може допомогти її скорегувати. Якщо очі округлі, то лінію потрібно провести трохи вище зовнішнього кута ока; при опущених кутах очей лінію краще тягнути вгору, щоб візуально збільшити відстань між очима; лінію варто почати від середини століття, поступово розширюючи її.

Туш для вій наноситься в два шари: спочатку біла полімерна основа, що дозволяє виділити і подовжити вії, потім чорне покриття, щоб додати віям об’єм і виразність. Щіточкою для вій і брів проведіть по нафарбованих вій. Бровам необхідно надати форму і підфарбувати, якщо це необхідно. Зазвичай натуральна форма брів є найкращою, не рахуючи вибиваються із загальної лінії волосків, які необхідно видалити. Підфарбовують брови легкими штрихами, використовуючи м’який олівець.

Збільшення губ

І, нарешті, завершальний штрих. Злегка припудріть губи або нанесіть трохи тонального крему. Починаючи від середини, акуратно обведіть контур губ олівцем, пензликом нанесіть помаду. Потім підфарбуйте губи ще раз, попередньо промокнувши їх серветкою. Блиск використовуйте тільки центральної частини губ. Світла помада візуально збільшить губи, темна   навпаки зменшить.

Ідеальний макіяж — це макіяж, який не кричить, а вишукано розповідає про достоїнства вашого обличчя, делікатно замовчуючи про недоліки. Слідуйте нашим нескладним рекомендаціям і в день вашого весілля ви будете чарівні!

Написати коментар