1.    
  2.     Як вибрати весільне агентство

Як вибрати весільне агентство

29.10.2017

Фото Як вибрати весільне агентствоОтже, ви вирішили, що пора вам виходити заміж. Ну що ж, схвальне рішення. Вже і гідний кандидат знайдено. Все це, звичайно, чудово. Але чи знаєте ви, що підготовка до весілля може довести вас до самого цього нервового зриву? Багато пар розлучаються саме із-за проблем, що виникають при підготовці до весілля.

Чому так відбувається і що робити, щоб з вами цього не сталося?

Тільки уявіть, яку гору справ вам потрібно переробити напередодні весілля: скласти список гостей і запросити їх, продумати місце свята і домовитися про оренду, а заодно і прикрасити приміщення кулями, гірляндами, а може бути, квітами? Плюсуємо до цих клопотів вибір і запрошення тамади, музикантів, артистів, підбір авто для весільного кортежу, пошуки хорошого фотографа і відеооператора у Києві, а заодно консультація у перукаря, стиліста, візажиста… У вас ще не пішла голова обертом?

Звичайно, всі ці клопоти, нехай і приємні, – колосальний стрес для вас, тому не дивно і зірватися! А ми зриваємося, як відомо, в першу чергу на близьких і дорогих нам людей. В нашому випадку на нареченого і, як варіант, на батьків. Що вже тут дивуватися, що скандали і розбіжності в думках щодо автомобіля або залу для урочистостей можуть призвести навіть до розставання закоханих. Щоб цього не сталося, психологи рекомендують перекласти відповідальність за підготовку на чужі плечі. Можна навантажити друзів і родичів, але, наприклад, на Заході прийнято звертатися до послуг професіоналів – тобто до працівників весільних агентств, які собаку з’їли на такій справі, як організація весіль.

Як з великого розмаїття вибрати гідне агентство?

Звичайно, доведеться трохи попрацювати над пошуками. Однак гра коштує свічок – з професіоналами ваше весілля пройде на вищому рівні!

Перш ніж вибрати те чи інше агентство, не полінуйтеся і вивчіть ринок. Дізнайтесь за довідником або в Інтернеті на жіночих сайтах, які весільні агентства працюють у вашому місті і які в них ціни. Причому не варто звертатися в агентство, в якому самі низькі або високі ціни – вибирайте середню цінову категорію, так надійніше. Але не варто орієнтуватися тільки на ціну. Краще дізнайтеся, як давно працює на ринку те чи інше агентство, хто їхні клієнти, відгуки які вони залишають. Чи змінювало агентство за час роботи назва і юридична особа. Якщо так, то вас це повинно насторожити.

Насторожити повинен і той факт, що агентство часто переїжджає з одного офісу в інший. А раптом тим самим фірма замітає сліди і плутає карти контролюючим органам або незадоволеним клієнтам? Краще всього вибирати агентство по рекомендації. Коли будете вибирати плаття у весільному салоні, можете поцікавитися у інших покупців до послуг яких агентств вони вдалися. Добре, якщо є міський Інтернет-форум – питання про вибір агентства можна поставити на ньому. До речі, весільне фото та відео (olegasvideo.com.ua) краще замовляти окремо від агентства. Це заощадить гроші і дасть кращий результат.

Одним словом, вибирайте не кваплячись, але й не затягуйте до останнього, інакше навіть фахівцям важко встигнути підготувати все до дня вашого одруження. Щастя вам!

Написати коментар