1.    
  2.     Як вибрати весільного стиліста

Як вибрати весільного стиліста

11.09.2017

Кожна наречена напередодні весілля стурбована, в першу чергу, своїм зовнішнім виглядом. Адже будь-яка дівчина мріє виглядати просто ідеально в день власного весілля. Тому важливо підібрати професійного весільного стиліста, який візьме всі турботи про зовнішній вигляд нареченої на себе. Саме весільний стиліст допоможе створити завершений образ нареченої, підкресливши її красу та індивідуальність. Професіонал своєї справи зуміє підібрати макіяж, зачіску, плаття і аксесуари таким чином, щоб всі деталі були витримані в єдиній стилістиці весільного вечора.

До вибору весільного стиліста необхідно поставитися з великою відповідальністю. Довіряти створення свого неповторного образу потрібно тільки майстрові. Краще, якщо підбір весільного «помічника» ви почнете заздалегідь, так як цей процес може зайняти тривалий час.

Перші кроки

насамперед звернетеся за консультацією до знайомих і друзів, у кого вже було весілля. Можливо, саме їх позитивні або негативні відгуки допоможуть вам зробити вибір на користь якогось кандидата. Дізнайтеся у знайомих вартість послуг майстра, уточніть, на що необхідно звернути особливу увагу при виборі стиліста. Також рекомендується пошукати інформацію в різних ЗМІ та в мережі Інтернет. Зараз в глобальній мережі з’явилося безліч сайтів, що пропонують всілякі весільні послуги. Також відвідайте популярні весільні форуми. Там можна відшукати багато корисної інформації, що стосується вибору весільного стиліста, а також відгуки учасників форуму про те чи іншому майстра.

Оцінюємо майстра

З кожним з відібраних кандидатів необхідно зустрітися особисто. Обов’язково потрібно подивитися портфоліо кандидата. За фотографіями легко оцінити, наскільки майстер креативний, вміло він підбирає весільні образи, наскільки він творчо підходить до своєї роботи. Саме портфоліо весільного стиліста допоможе вам зробити висновок про те, чи здатний цей чоловік створити ідеальний образ для нареченої. Також варто звернути увагу на зовнішній вигляд кандидата. Людина цієї професії просто не може виглядати неохайно. Брудні волосся, негарна одяг скажуть вам, що такій людині краще не довіряти дану роботу. Слід також детальніше розпитати майстра про якість використовуваної косметики. Бренди та великий вибір косметичних засобів в даному випадку мають значення.

Важливі й особисті якості весільного стиліста. Між вами повинні виникнути взаємна симпатія і довіра. Погодьтеся, без особистого контакту створення весільного образу навряд чи вийде. Саме стилісту ви повинні розповісти, якою хотіли б бачити ваше весілля, про що ви мрієте, які у вас стосунки з обранцем та інше. Все це допоможе стилісту створити неповторний образ, підкреслює індивідуальність нареченої. Весільний стиліст повинен легко орієнтуватися в асортименті, цінах усіх весільних магазинів міста. Ви повинні підібрати весільну сукню, так як він зуміє підказати потрібний фасон і колір, який ідеально підійде до вашої фігури, кольором шкіри і впишеться в загальну стилістику образу. Також, в додаток до сукні, стиліст підбере відповідні аксесуари. Весільний стиліст ні в якому разі не повинен маніпулювати вами, нав’язувати свою думку. Навіть якщо певний колір або виріз сукні вам дуже йде, але абсолютно не вписується в розуміння образу нареченої, відмовтеся від такого вбрання. Стиліст не повинен наполегливо вмовляти вас, він повинен знайти ідеальний компроміс між вашими бажаннями і тим, що вам дійсно підходить по фігурі.

Підготовка повним ходом

Обов’язково проведіть передвесільну підготовку. Весільний стиліст запропонує вам кілька варіантів макіяжу та зачіски, які підкреслять красу нареченої і будуть відповідати всім вашим уподобанням. Це потрібно для того, щоб ви змогли вибрати з декількох варіантів той, який подобається вам найбільше. Ескіз сукні теж повинен бути обраний заздалегідь. Не варто довіряти свій образ стилісту, який збирається створювати зачіску і make-иртолько в день весілля, це говорить про його непрофесіоналізм і несерйозне ставлення до роботи. Пам’ятайте, що права на помилку в вас немає, і краще всього відрепетирувати свій образ нареченої задовго до дня одруження. Інакше замість радісних емоцій ви можете випробувати розчарування від відображення в дзеркалі. Пам’ятайте, що професійний стиліст ніколи не залишить всю підготовку до весілля на останній день. Навпаки, він заздалегідь створить повний образ нареченої, включаючи зачіску, макіяж, плаття, аксесуари, манікюр і педикюр. Багато стилісти готові навіть супроводжувати наречену в день весілля, щоб своєчасно підправити макіяж або зачіску. З таким надійним помічником ви будете виглядати принцесою протягом усього святкового торжества.

Написати коментар