1.    
  2.     Зробити казку просто

Зробити казку просто

09.09.2017

Багате весільну сукню — вибір сучасних наречених. З перениманием західних шлюбних традицій, наші наречені все частіше віддають перевагу моделям, які виглядають дорого, розкішно і стильно. Справа в тому, що молоді дівчата прагнуть таким чином показати свою успішність і спроможність. На перший план також виходять елегантність і шик, як основні складові чарівного й привабливого образу дівчини.

У минулому випуску ми розповідали вам про модних весільних сукнях нового сезону.

Як заявляють весільні стилісти, унікальне весільне плаття створюється завдяки поєднанню багатою тканини та шикарне оздоблення. Буденність і повсякденність немодні в цьому сезоні. Весілля   найщасливіша подія в житті дівчини. Вона розквітає, набуває статус жінки, розкривається її характер.

Чуттєвий силует

Намітилася тенденція відмови від стилю «Барбі» (пишні фатиновые спідниці плюс величезна фата). Перевага віддається шляхетності і елегантності силуету.

Вінчальні вбрання прославляють жіночність, ніжність його власниці, її красу і витонченість форм. Чуттєвий силует — писк весільної моди. Сукні стають відкритими і простими: Givenchy відкриває плечі нареченої, Amsale і Yumi Katsura оголюють спину.

Оголена спина, руки, шия, ліфи, підпирають груди — це, безсумнівно, додає дівчині якусь сексуальність і привабливість. Недарма все більша кількість майбутніх наречених воліють вибирати сукні з корсетами, які так популярні в моделях дизайнерів. Правильно підібраний корсет ідеально підкреслить достоїнства фігури і приховає недоліки. Щоб надати образу вишуканість, корсет повинен бути обов’язково вшитим. Модельєри відмовилися від моделей «спідниця плюс корсет». Практичність поступилася місцем бездоганності, і такі моделі відмінно сидять по фігурі!

Суцільнокроєні сукні

Щоб сімейне життя була рівною і плавною — на весілля одягайте суцільнокроєні сукні. Цього дотримуються не тільки росіянки, але і багато модельєри. Недарма вони декларують моделі приталеного, напівприлягаючого силуету. У весільних сукнях російських дизайнерів, а також у вбраннях з ближнього зарубіжжя, Центральної та Південно-Західної Європи спостерігається відхід від використання корсетів. Лише Англія і Франція все ще переживають «корсетний бум».

Незважаючи на тенденції, які диктує мода, попит на корсетні сукні залишається високим. Але, прислухаючись до споживчим запитам, російські дизайнери все частіше стали створювати суцільнокроєні сукні.

Вибір за Вами

І наостанок: де взяти весільну сукню? Якщо покупка сукні значно похитне ваш бюджет, його можна взяти напрокат, заплативши 50 % від вартості. Однак багато нареченої перед весіллям досить забобонні. Дуже часто їх хвилює питання про долю дівчат, які вже одягалися в цей весільний наряд. Адже якщо вірити прикметам: речі зберігають енергетику його колишнього господаря. Але якщо ви не ставитеся до цього числа, то сміливо приймайте рішення на користь сукні напрокат: і не будете потім думати, куди подіти цю красу після церемонії.

Найбільш ризикований варіант — це замовлення пошиття сукні. Ризик зіпсувати настрій величезний: не завжди в підсумку виходить те, про що мріяли й чого очікували. І буде дуже неприємно, коли в короткі терміни вам доведеться бігати по магазинах у пошуках весільного вбрання. До пошиття варто вдаватися лише в тому випадку, якщо підібрати на свою фігуру ви нічого з асортименту салонів не змогли.

Купити, а бути може взяти напрокат. Нове куплене плаття, безумовно, викличе бурю яскравих емоцій та почуттів. Це пам’ять на довгі роки про щасливі моменти вашого життя. У будь-якому випадку весільний наряд можна продати, щоб звільнити місце в шафі! А якщо ви людина практична і вибрали таке весільне плаття, яке зможете носити як вечірній, то вам пощастило: подальша доля вбрання вже вирішена!

Написати коментар